Łączy Cię z ludźmi .... za darmo.

Telefonia internetowa współpracująca z klasyczną telefonią analogową i komórkową.

Firma FUEGO jest partnerem TalkPro i oferuje swoim Klientom wdrażanie systemu telefonii internetowej oraz późniejsze szkolenia pracowników.

Natomiast w ramach programu PROFIT $ zamawiając przez nas produkty i usługi firmy TalkPro oferujemy Państwu rabat w wysokości 3%.


Dzięki technologii VoIP (Voice over Internet Protocol) TalkPro pozwala na nieograniczony zasięg rozmów i znaczne oszczędności w połączeniach międzynarodowych, międzymiastowych i z sieciami telefonii komórkowej.
W przeciwieństwie do różnorodnych komunikatorów internetowych dostępnych na rynku, TalkPro posiada wszystkie cechy telefonu stacjonarnego.Darmowe połączenia. W ramach sieci TalkPro rozmawiasz za darmo nawet, jeśli Twój rozmówca znajduje się na drugim końcu świata!

Zero Abonamentu, zobowiązań lub jakichkolwiek ukrytych kosztów.

Najniższe stawki. TalkPro oferuje najniższe na rynku stawki za połączenia z tradycyjnymi operatorami oraz naliczanie 6-sekundowe. Żaden inny operator nie jest w stanie zaproponować tak tanich połączeń - dla przykładu:
  • połączenie międzymiastowe w Polsce 7 gr/min.
  • połączenie do Niemiec lub USA: stacjonarne 7 gr/min, komórkowe 8 gr/min.

Firma FUEGO oferuje: sprzedaż, dostawę i konfigurację telefonów TalkPro oraz BOX'ów B-200 czyli adapterów dzięki którym można podłączyć swój stary telefon analogowy (lub centralkę obsługującą wewnętrzną sieć telefonów analogowych) i wykorzystać go jako terminal TalkPro. Z jednej strony używa się B-200 jak zwykłego telefonu stacjonarnego, natomiast z drugiej strony uzyskuje połączenie telefoniczne przez internet, co pozwala na bezpłatne rozmowy z użytkownikami TalkPro oraz bardzo tanie połączenia międzynarodowe. Dodatkowo BOX umożliwia odbieranie rozmów realizowanych poprzez internet, jak również wywołań tradycyjnego starego telefonu.

Pełne kompendium wiedzy na temat telefonii TalkPro znajduje się na stronie http://www.talkpro.pl/.© by Fuego 1991-2018